#SwitchON Retro ciężarówki

Scroll this

#SwitchON – nieregularnie zbierane podsumowanie najciekawszych doniesień ze świata Nintendo Switch.

Witajcie w pierwszym #SwitchON cyklu postów, który pozwoli Wam bezproblemowo odnaleźć się w gąszczu informacji nt. Waszej ulubionej konsoli. Jako, że to pierwsza część krótko opowiem co w nim znajdziecie. Zawsze będziemy zaczynać od potwierdzonych informacji dot. zapowiedziany gier czy dodatków następnie zagłębimy się w najdziksze plotki (i mało interesujące informacje warte tylko wspomnienia) by oficjalnie zakończyć na promocjach cyfrowych gier.

Panie i Panowie oto dzisiejszy #SwitchON!

 

Ciężarówką go.

Nie wiem czy ktokolwiek na świecie przewidział takie połączenie, ale ktoś mądry wpadł by połączyć serię Portal z konstruowaniem mostów. Jeśli tak ja jesteście zaintrygowani zapraszam do obejrzenia poniższego filmu. Premiera gry przewidziana jest na 2018 roku.

Retro raz!

Jeśli teleportowanie ciężarówek nie należy do Waszych ulubionych zajęć to może gry retro? Niedawno potwierdzono, że trwają zaawansowane prace nad Mega Man 11. Po Mighty No. 9 nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony, ale kto wie? Przed premierą czekają nas jeszcze remasterowane wersje poprzednich części Mega Mana, więc może apetyt wzrośnie. Oby tylko nie przesadzili z cenami.

Plotki ploteczki:

– Twórcy wycenili grę Yooka-Laylee na 40 dolarów. Ciekawe czy jednocześnie poprawili największe bolączki gry.
– Podobno 15-tego grudnia zostanie ogłoszony remaster Dark Souls. Oby ta plotka się sprawdziła.
– 12 stycznia ma ruszyć płatny tryb sieciowy wraz z wsteczną kompatybilnością. Chcę w to wierzyć 🙂

Na tym zakończymy dzisiejszy #SwitchON. Na razie!